شوروم رنگین پروفیل کویر در نمایشگاه بین المللی تهران


محل اشتغال ۱۵۰۰ نیروی متخصص

داستان رنگین پروفیل کویر

شرکت رنگین پروفیل کویر با بیش از دو دهه تجربه (تاسیس ۱۳۷۴) در صنعت ساختمان و ارتباط پیوسته با مراکز علمی و انجام آزمایشات متعدد و طراحی و تولید بیش ازده ها تیپ در و پنجره آلومینیومی با کیفیت مشابه اروپایی و اجرای بیش از ۸۰۰۰ پروژه و بالغ بر ۱,۰۰۰,۰۰۰ متر مربع در و پنجره و نما در ایران و کشورهای همسایه، تبدیل به برندی شناخته شده و معتبر در صنعت ساختمان شده است. همچنین شرکت کویر در ده سال اخیر با تکیه بر روشهای مهندسی و استانداردهای ملی و بین المللی دپارتمان مهندسی نما را بارویکرد ارائه خدمات مهندسی از مراحل ابتدایی طراحی تا تولید و اجرا را در دستورکار خود قرار داده است و موفق به گسترش بازار و تامین نیاز مشتریان خود در پروژه های نما نیز شده است.


مجموعه صنعتی شرکت رنگین پروفیل کویر

هلدینگ صنعتی کویر که متشکل از دو مجموعه سیم و کابل مغان و رنگین پروفیل کویر می باشد در سال ۱۳۶۱ با افتتاح کارخانه تولیدی سیم و کابل مغان در شاهرود آغاز بکار کرد. شرکت مغان در سال ۱۳۸۱ با ایجاد طرح توسعه جدید به یکی از بزرگترین و هایتک ترین کارخانه های تولید سیم و کابل در ایران و خاورمیانه با ظرفیت ۱۸۰۰۰ تن مس در سال تبدیل گشت و در حال حاضر از بزرگترین صادرکننده های سیم و کابل در ایران بوده و بالغ بر ۴۰۰ نفر در آن مشغول بکار هستند.

http://moghancableco.com/
http://bnkavir.com/
 • شرکت کویر، فبریکتور رسمی شرکت بلژیکی رینرز در ایران می باشد و از سال ۱۳۸۸ تا کنون پروژه های متعددی را با استفاده از این سیستم اجرا نموده است.

  همچنین شرکت کویر به منظور تکمیل محصولات خود سیستم‌ آلمانی ‌ـ‌ ایرانی‌ با نام تجاری ترمیکال‌ را‌ به‌ صورت‌ انحصاری‌ ‌و‌ با‌رعایت‌ استانداردهای‌ آلمان در‌ ایران‌ تولید‌ و‌ اجرا‌ می‌نماید.‌

  شرکت کویر سابقه همکاری با چندین شرکت اروپایی از جمله Gastadello, Farone و Metra را داشته است. همچنین در زمینه پنجره و نما و یراق آلات با شرکت هایی همچون: G-U آلمان، Fapim ایتالیا، Gisesse ایتالیا، Roto آلمان، Siegenia آلمان، Master ایتالیا و Regin ایتالیا همکاری دارد.

  شرکت رنگین پروفیل کویر به منظور ارتقای دائمی دانش فنی و اجرایی خود با چندین شرکت معتبر اروپایی در زمینه پنجره و نما همکاری داشته و نماینده رسمی شرکتهای ایتالیایی مترا (Metra)، فارائونه (Faraone) و دی اف ام (DFM) در ایران می باشد.


  گواهینامه های شرکت رنگین پروفیل کویر

  همچنین گواهینامه تایید صلاحیت طراحی و اجرای انواع نماهای آلومینیومی Composite  Panel Alucobond از شرکت ۳A  وهمچنین اخذ گواهینامه ها و تاییدیه هایی به شرح زیر شده است:

  • گواهینامه ISO 9001  ۲۰۰۸ از موسسه TUV Rheinland
  • گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن
  • مورد تائید سازمان بهینه سازی مصرف سوخت کشور از سال ۱۳۸۱
  • تایید هوا بندی و آب بندی بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره (۷۸۲۲.۷۸۲۱) و همچنین ۱۲۰۷ BS EN /  ۱۲۲۰۸ BE SN  تاییدیه عایق مورد استفاده در پنجره ترمال بریک بر اساس  استاندارد  ISO 52734518611831
  • عضو کلوپ کیفیت شرکت Savio  ایتالیا
  • دارای بیمه نامه ایران برای ضمانت محصولات
  • منتخب به عنوان شرکت دانش بنیان در طراحی مقاطع خاص در و پنجره و نما
  • تقدیر شده بعنوان برند برتر پنجره آلومینیومی در سال ۱۳۹۲

تأسیس

هزار و سیصد و هفتاد و چهار خورشیدی

بنیانگذاران

محمد ابراهیمیان
غلامرضا ابراهیمیان
مهدی ابراهیمیان
غلامرضا افتخاری

هیأت مدیره

آرمان ابراهیمیان
آسا ابراهیمیان
سارا ابراهیمیان
هما ابراهیمیان

حضور در نمایشگاه

نمایشگاه صنعت ساختمان از ۱۳۷۴ تاکنون
نمایشگاه در و پنجره از ۱۳۸۸ تاکنون
رویداد معماری و ساختمان ۱۳۸۲ و ۱۴۰۰
برترینهای توسعه صنعت ساختمان ۱۳۹۷
جایزه معماری داخلی ایران  ۱۳۸۵
گردهمائی بناهای پایدار ۱۳۹۸